БЕЗПЕКА НА ТРАНСПОРТІ ТА ДОРОГАХ

Дата: 30.03.2023 18:24

У період війни безпека громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, не втрачає актуальності та набула нових викликів. Зокрема, пошкодження доріг, встановлення блок-постів та відсутність вуличного освітлення через обстріли стали факторами, які змусили переглянути підходи до організації дорожнього pyxy на місцях. За даними Нацполіції кість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього pyxy як з боку водіїв, так i інших учасників дорожнього pyxy.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», який уже більше десяти років опікусться питаннями безпеки на дорогах, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього pyxy серед дітей та дорослих та сбережения людських життів, рекомендує до перегляду відео і фотоматеріали за посиланням: Молодь за безпеку дорожнього руху – dopomogadt (dopomogadtp.com).