Наші традиції

ФЕСТИВАЛЬ РОДИННОЇ КУХНІ

До уваги гурманів, шанувальників народних традицій та усіх тих, хто любить готувати, пригощати, смакувати!

13:33 13.06.2022

ВІДКРИТА ІНТЕРНЕТ-ВІКТОРИНА «Я – АВТОМОБІЛІСТ ВІД «А» ДО «Я»!»

Любов до автомобілів буває такою ж пристрасною, як і любов до смачної їжі. Тому Шосткинське ВПУ оголошує вікторину для знавців автомобільної справи «Я – автомобіліст від «А» до «Я»!». З огляду на обмежувальні заходи, викликані коронавірусом, змагання за звання кращого знавця залізних коней буде проходити в онлайн-режимі. Але організатори та споносори залізно впевнені, що боротьба буде захопливою! Зареєструватись і взяти участь у вікторині можуть усі бажаючі, незалежно від віку, статі, професії та наявності авто.

13:22 13.06.2022

День кар'єри

Профорієнтаційна робота у Шосткинському вищому професійному  училищі є складовою частиною навчально-виховного процесу, в якому успішно реалізуються її основні завдання: розширення професійного досвіду учнів, формування мотивів вибору професії.

13:21 13.06.2022

ПОСВЯТА В УЧНІ

З метою підвищення іміджу училища, згуртування першокурсників в єдиний колектив за багаторічною традицією навчального закладу в училищі на початку кожного навчального року відбуваються Посвята в учні першокурсників ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ».

13:20 13.06.2022

День знань

В Україні день 1 вересня з давніх-давен - не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято - День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

13:19 13.06.2022