Профорієнтація

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Електрогазозварник"

Які вони зварники майбутнього? У сучасному світі науково-технічного прогресу та комп’ютерних технологій  велика увага приділяється конструкціям, механізмам, машинам, спорудам – точніше їх надійності, зручності, технологічності та якості. Тому ніяк не можна обійтися без однієї з найважливіших професій -  електрогазозварник.

08:55 22.04.2024

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Бармен"

Бармен – це не просто людина за барною стійкою Бармен у перекладі з англійської мови – «людина за барною стійкою», що займається приготуванням напоїв і коктейлів. Бармен – це справжній маг. Він готує чудодійні коктейлі, показує барвисті вистави і за лічені секунди перетворює наше життя у свято. Він здатний прочитати наші думки й, немов старий друг, відверто надати пораду.

08:48 18.04.2024

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Верстатник деревообробних верстатів"

Верстатник деревообробних верстатів – фахівець, який займається спеціалізованою обробкою деревини. З давніх-давен деревина широко використовується в будівництві. Із деревини будують будинки, виготовляють вікна, двері, паркет, меблі.

12:41 15.04.2024

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Офіс-адміністратор"

Професія "Офіс-адміністратор" відкриває широкі можливості для тих, хто цінує організацію, комунікацію та вміння працювати в команді. Як офіс-адміністратор, ви будете відповідальні за забезпечення ефективної роботи офісу, приймати телефонні дзвінки, керувати поштою та електронною кореспонденцією, а також бути першим контактним пунктом для відвідувачів.

08:49 11.04.2024

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Робота яка надихає – приносить красу, дає крила, є серйозним мотиватором рухатися у майбутнє. Професія «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» передбачає відповідальність, професіоналізм, бо з електроенергією не жартують, а також уважність, пильність, сприйняття багатьох речей на дотик, слух, зір. Тому під час роботи постійно потрібно координувати увагу, зосереджуватися, бути точним у рухах, мати хороший фізичний стан.

09:33 08.04.2024

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Кухар"

Про смаки не сперечаються. Ми часто використовуємо цей вислів, коли мова заходить про якусь книгу, кінофільм, одяг. Але своїм походженням вислів зобов’язаний кухарському мистецтву. Готування їжі – кулінарія, кухарська справа – давнє мистецтво. Можливо, саме творча сторона кулінарного мистецтва й залучила до цієї сфери людської діяльності вчених, композиторів, письменників. Кухар – це людина, професією якої є приготування їжі.

09:00 04.04.2024

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Слюсар з ремонту автомобілів"

Професія "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів" включає в себе ремонт та обслуговування різних видів транспортних засобів, таких як автомобілі, мотоцикли, скутери, вантажівки та інші транспортні засоби з колесами. Основні обов'язки цього фахівця включають усунення дефектів, заміну деталей, налаштування та підтримку роботи двигуна, трансмісії, системи гальмування, підвіски та інших важливих систем автомобіля чи іншого транспортного засобу. Основні завдання слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів:

09:08 01.04.2024

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Кондитер"

Вибір професії - це один з найважливіших кроків у житті кожної людини, оскільки це визначає не лише її професійний шлях, але й багато інших аспектів життя. Познайомимось з професією "Кондитер". Ось деякі аспекти цієї професії:

09:04 28.03.2024

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Зроби крок в успішне майбутнє!

«Хочеш жити гідно – дбай про майстерність», - під таким гаслом живе державний професійно-технічний навчальний заклад «Шосткинське вище професійне училище», лідер сучасної освіти, володар золотих, срібних нагород на всеукраїнських і міжнародних виставках. Творчий колектив училища підготував близько 10 тисяч кваліфікованих робітників для будівельних, харчових підприємств, автосервісу, сфери обслуговування, готує  фахових молодших бакалаврів  за спеціальністю «Харчові технології», співпрацює з вищими навчальними закладами країни.

09:55 26.03.2024

ВСТУП-2024: Інтерактивна мапа професій

У кожного в житті настає момент, коли потрібно обирати свою професію. Деякі роблять цей вибір швидко, а іншим потрібно більше часу. Для когось це самостійне рішення, а для інших - ні. Є такі, хто закохується у свій обраний фах, та ті, хто може жалкувати про свій вибір все життя. У будь-якому випадку, це вирішальний момент у житті людини, тому до цього слід підходити відповідально.

11:47 12.03.2024