Увага! Це небезпечно!

ВАЖЛИВІ ПОРАДИ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ!

Повітряна тривога по всій країні – тепер це наша реальність, із якою ми продовжуємо вчитися жити. Для того, аби зберегти життя та здоров'я, маємо знати, як поводитися у випадку небезпеки.

13:09 23.03.2024

Обережно, ВИБУХІВКА!

Увага! Росіяни скидають МІНИ у вигляді різних предметів, які привертають увагу. Ось такі небезпечні ліхтарики, метелики, яскраві кульки невідомі розкидають населеними пунктами. В ліхтарику замість батарейок встановлено вибуховий пристрій. При включенні відбувається підрив. У жодному разі не штовхати, не підбирати. Це вкрай небезпечно!

12:42 21.03.2024

ПРОТИДІЯ ОНЛАЙН-ШАХРАЙСТВАМ

3 метою протидії та попередження вчинення онлайн-шахрайств шляхом підвищення рівня обізнаності населения про шахрайські схеми відділ протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліцїі України надає поради:

09:48 08.09.2023

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПОТРАПИЛИ ПІД ЗАВАЛ

Ворог продовжує обстрілювати житлові квартали. На жаль, необхідно бути готовими до виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій.

12:28 21.07.2023

ХІМІЧНА НЕБЕЗПЕКА

Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид тощо. Це являє серйозну небезпеку для населення, адже заражене повітря вражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

08:41 29.06.2023

ЯКЩО У НЕБІ З’ЯВИВСЯ ДРОН: ЯК УБЕЗПЕЧИТИСЯ ВІД БОЙОВИХ БПЛА

Чималої шкоди об’єктам нашої критичної інфраструктури завдають ворожі ударні безпілотні літальні апарати (БПЛА). Значну небезпеку вони становлять і для цивільних: дрони-камікадзе можуть нести кілька десятків кілограмів вибухівки та при влучанні створюють потужну ударну хвилю.

12:23 23.05.2023

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ

Вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточуючих. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів.

09:27 16.05.2023

ЩО ОЗНАЧАЮТЬ КОЛЬОРОВІ ПАЛИЦІ НА ЗАМІНОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

На територіях, які були або є заміновані, можна зустріти спеціальні палиці, які пофарбовані у червоний, жовтий або білий кольори. Зазначається, що фахівці з очищення територій від вибухонебезпечних предметів у своїй роботі використовують віхи з різними маркерами для умовних позначень.

14:24 03.05.2023

МІННА БЕЗПЕКА: Що потрібно знати та виконувати

Надаємо перелік зображень вибухонебезпечних предметів, при виявленні яких заборонено: кидати їх у вогнище та нагрівати, вдаряти та розбивати, переносити або перекочувати, торкатися чи брати в руки, допускати скупчення людей біля них.

13:35 24.04.2023

ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА: ПРАВИЛЬНІ ДІЇ В ПРАВИЛЬНИЙ ЧАС!

Ранній початок медичної допомоги є фактором, який значно покращує шанси на виживання та відновлення функцій у пораненого. Тому існує поняття  «золотої години» – час після поранення, протягом якого повинно розпочатись надання кваліфікованої медичної допомоги. Основними причинами смерті 80-90% поранених стали масивна втрата крові та шок. Пошкодження, які виникають у сучасних збройних протистояннях, значно обмежують час надання домедичної допомоги на полі бою. Смерть настає від декількох десятків секунд до однієї години.

08:59 14.04.2023