Навчально-виробнича робота

Навчально-виробничий процес в училищі здійснюється відповідно до робочих навчальних планів та програм, нормативно-правових актів та навчально-методичних документів з професійної (професійно-технічної) освіти.

Професійна підготовка у ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» здійснюється за такими напрямками:

• автомобільний транспорт;

• громадське харчування;

• електротехнічне виробництво;

• будівництво;

• сфера послуг;

• професії, що є загальними для всіх галузей економіки.

Для здійснення професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки в училищі створено 21 кабінет та 19 майстерень виробничого навчання і лабораторій.

Професійно-практична підготовка проводиться за такими формами:

• уроки виробничого навчання;

• виробнича практика на робочих місцях на виробництві чи у сфері послуг;

• переддипломна (передвипускна) практика на виробництві чи у сфері послуг.

МАЙСТЕР-КЛАСИ

Майстер-клас в системі ПТО – дуже важливий елемент розвитку творчого мислення, пізнавального інтересу, формування фахової культури, стимулювання нових професійних ідей. У ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» проводяться майстер-класи за всіма професіями підготовки здобувачів освіти у рамках тижнів професійної майстерності. Кращі здобувачі освіти демонструють свою майстерність.

09:10 13.06.2022

КОНКУРСИ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

У ДПТНЗ "Шосткинське вище професійне училище" протягом навчального року згідно з графіком проводяться тижні професійної майстерності учнів. Вони цікаві своєю наповнюваністю як здобувачам освіти, так і всім працівникам закладу освіти.

09:09 13.06.2022

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО

Сьогодні Україна зіштовхнулася з викликами, які вимагають активізації і нового підходу у розбудові сильної, незалежної, економічно самостійної держави. Мова йде про нестачу робітничих кадрів у всіх галузях народного господарства, особливо гостро це питання стоїть у промисловості та будівництві. Причин – декілька, але найголовніші – це відтік кваліфікованих робітників за кордон і відсутність молодої зміни, що прийде на робочі місця з готовністю перейняти традиції і досвід.

09:09 13.06.2022

ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ ТА ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА

Виробниче навчання учнів здійснюється у навчально-виробничих майстернях, де здобувачі освіти послідовно набувають первинні професійні уміння і навички виконання робіт та безпосередньо на підприємствах, де вони в складі навчальних груп та учнівських бригад під керівництвом майстрів виробничого навчання послідовно закріплюють одержані первинні професійні уміння та навички, навчаються використовувати сучасну техніку, механізми і інструменти, набувають потрібних практичних навичок самостійно та якісно виконувати роботи, передбачені робочими навчальними планами.

09:03 13.06.2022