Події кваліфікаційного центру

Професійне зростання – крок до успіху

Особистісний розвиток кожної людини відбувається впродовж життя шляхом формальної, неформальної та інформальної освіти, так днями були отримані сертифікати за результатами неформального та інформального навчання в Шосткинському вищому професійному училищі.

14:45 07.03.2024

Визнання професійних кваліфікацій - новий вектор розвитку професійної освіти

Днями в Шосткинському вищому професійному училищі, вчергове відбулось вручення сертифікатів про присвоєння професійної кваліфікації з професії «Кухар», які є підставою для офіційного працевлаштування та надають право займати  відповідну посаду  згідно з чинним законодавстом.

14:54 23.02.2024

Кваліфікаційний центр Шосткинського ВПУ успішно продовжує свою діяльність

На українському ринку праці вже давно нерідкісні випадки, коли працівники володіють необхідними навичками та знаннями, але документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту не мають. Це недивно, адже ще задовго до запровадження дистанційного навчання через пандемію COVID-19 та тривалих відключень світла у зв’язку з війною, українці навчалися та розвивали свої уміння та навички самостійно, у колі сім’ї чи друзів, відвідуючи професійні курси та тренінги, чи прямо на виробництві. Однак відсутність документа про освіту все ще може стати перепоною до офіційного працевлаштування та кар’єрного зростання. І тут на допомогу приходять кваліфікаційні центри, які проводять оцінку теоретичних та практичних навичок, і присвоюють/підтверджують кваліфікацію.

14:02 22.12.2023

Вдалий старт кваліфікаційного центру Шосткинського ВПУ

Нещодавно в Шосткинському ВПУ розпочав свою роботу кваліфікаційнийі центр, який присвоює професійні кваліфікації на основі неформального й інформального навчання (самоосвіта), тобто без необхідності навчатися в закладі освіти. У кваліфікаційному центрі також можна підтвердити професійну кваліфікацію, здобуту за кордоном.

10:18 29.11.2023