Навчальне середовище Google Workspace for Education

Інформація щодо організації дистанційного навчання

ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» – це заклад, який завжди прагне до інновацій у навчанні. Завдяки впровадженню сучасних технологій та навчальних платформ, таких як Google Workspace for Education училище забезпечує безперервність і належну якість навчання здобувачів освіти, які з об’єктивних причин не можуть бути присутніми на звичайних «очних» уроках, або коли уроки вимушено перериваються через повітряні тривоги чи інші обставини. Таким чином, учасники освітнього процесу завжди готові оперативно перейти до дистанційного чи змішаного навчання, що особливо довело свою ефективність як протягом періоду пандемії COVID-19, так і в умовах воєнного часу.

Google Workspace for Education: Навчання в Хмарі

Google Workspace for Education – це набір інструментів, розроблений Google, який став необхідною складовою навчання в сучасному світі. Використовують цю платформу для покращення комунікації, співпраці та зберігання даних. Основні переваги Google Workspace у нашому навчальному процесі включають:

• Покращена комунікація: Використання Gmail для обміну інформацією між учнями та вчителями, а також можливість живого спілкування під час онлайн-уроків завдяки сервісу Google Meet.
  • Спільна робота: Google Документи, Презентації та Таблиці для спільної роботи над проектами та завданнями.
  • Віддалений доступ: Можливість звертатися до ресурсів з будь-якого місця та пристрою, зокрема, постійний доступ до усіх навчальних матеріалів, які викладачі розміщують у дистанційних класах Google Classroom.

Інструкції з користування середовищем Google Workspace

Для організації навчання в ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ», особливо у дистанційному і змішаному форматах, наш заклад з вересня 2023 року підключено до пакету хмарних сервісів для освіти Google Workspace for Education. Використання цього системного рішення забезпечує функціонування зручного, безпечного і стабільного єдиного інформаційного середовища навчального закладу та позитивно впливає на якість освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання як в умовах карантину, так і в умовах воєнного часу.

Як у всіх хмарних середовищах, збереження даних користувача відбувається в Інтернеті з можливістю одержувати доступ до них у будь-який час і з будь-якого пристрою, з подальшим збереженням на жорсткий диск або роботою з даними у «хмарі». Для доступу до єдиного інформаційного середовища Шосткинського ВПУ кожному учаснику освітнього процесу в домені училища @shvpu.ukr.education створено корпоративні облікові записи (адреса електронної пошти та пароль), які дають значно більше переваг під час використання хмарних сервісів.

Приклад:

Іванов

Іван

ivanov@shvpu.ukr.education

ivanov@shvpu.ukr.education – електронна пошта (логін) для авторизації.
123456789 – пароль (може бути з англ. буквами).

P.S.: У разі втрати даних або неможливості авторизації у системі G Suite for Education – необхідно звернутися до керівників групи!

Налаштування всіх облікових записів та доступу до сервісів Google для педагогічних працівників і здобувачів освіти здійснює адміністратор Google Workspace Шосткинського ВПУ.