Психологічна служба

Релаксаційна хвилинка

Приділіть увагу м'язовому розслабленню, подбайте про свої ресурси і відпочивайте під час медитації:

12:38 23.04.2024

Психологічний тренажер - для якісного психологічного життя

Складні події сьогодення вимагають не тільки від дорослих, а й від дітей особливих знань, умінь, навичок, які допомагають людині вчасно опанувати стрес, не допустити складного емоційного фону, значних ускладнень психологічного здоров’я тощо.

12:59 02.11.2023

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Складні соціально-економічні ситуації, низький рівень правової освіти частини населення, насильство проти жінок та дітей, корупція, політична нестабільність, безпринципність злочинів і зростаючий попит на дешеву або неформальну працю, створюють сприятливі умови для торгівлі людьми в усьому світі.

20:08 18.10.2023

МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ'Я: Профілактика стресу та способи його подолання

Складні ситуації і переживання, стресові стани та негативні емоції доволі часто супроводжують людину у житті, тому нагальним питанням для кожного є поступове оволодіння «наукою самовладання». Таке навчання позитивно впливає на процес трансформації особистості, підвищує адаптаційний потенціал і робить людину здатною підтримати не тільки свою життєстійкість, а й допомогти своєму оточенню у разі такої необхідності.

15:08 10.10.2023

ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Існує безліч історій втягнення в злочинну діяльність - торгівлю людьми. Кожен раз, коли чуєш про оманливі легкі гроші чи роботу, важливо усвідомлювати, що це може бути пасткою, за якою стоять безжальні злочинці, що використовують обіцянки кращого майбутнього чи легких заробітків (і не тільки), щоб втягнути в протиправні дії потенційних жертв.

11:50 01.08.2023

Reunite Ukraine: мобільний додаток для пошуку безвісти зниклих осіб

В Україні запрацював мобільний додаток, створений для пошуку дітей. Основною функцією мобільного додатку «Reunite Ukraine» є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.

14:18 19.04.2023