ДЕКАДА СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН: ЕКСКУРС В ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ НАШОЇ ДЕРЖАВИ

Дата: 15.11.2022 08:16

Знання історії своєї країни – обов’язок кожної освіченої людини. Усі ми маємо пам’ятати, звідки ми родом, де наше коріння, знати історію свого народу, бо хто не знає свого минулого, той не вартий й майбутнього.

Особливо гостро усвідомлюють сьогодні українці важливість свого історичного минулого, адже багатовікова боротьба за незалежність і свободу нашої країни ще триває.

Так, тяжка доля випала нашій Україні. Та ми не дозволимо, щоб нас завоювали, а нашу історію привласнили собі або ж переписали, бо ми – УКРАЇНЦІ, ми нація переможців, сильних і незламних духом людей!

Над небокраєм встає
Українське Сонце від Сяну до Дону.
Клич переможний пливе:
"Нас не здолати нікому!

Дорогі друзі! Сьогодні пропонуємо вашій увазі ІСТОРИЧНИЙ ЕКСКУРС, де ви знайдете багато неспростовних доказів існування нашої держави від часів Київської Русі і до сьогоднішніх днів.

Якщо ж ви любите кінематограф, тоді вас не залишить байдужими підбірка художніх фільмів, які досить яскраво висвітлюють багатостраждальну, але водночас героїчну історію України.

Приємного перегляду!