ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Бармен"

Дата: 18.04.2024 08:48

Бармен – це не просто людина за барною стійкою

Бармен у перекладі з англійської мови – «людина за барною стійкою», що займається приготуванням напоїв і коктейлів. Бармен – це справжній маг. Він готує чудодійні коктейлі, показує барвисті вистави і за лічені секунди перетворює наше життя у свято. Він здатний прочитати наші думки й, немов старий друг, відверто надати пораду.

Бармен готує і реалізовує готові до споживання безалкогольні та слабоалкогольні напої, кондитерські вироби, холодні та гарячі страви, закуски, оформлює вітрини та прилавки, утримує їх у належному стані, експлуатує, та обслуговує аудіо та відео апаратуру, веде облік кількості реалізованих товарів.

Професія бармена висуває до працівника ряд вимог. А саме, наявність у людини: охайності, розвиненої пам’яті, уваги, мислення, доброї координації рухів та швидкої реакції, розвитку сприймання, емоційної стабільності.

Хочете отримати високооплачувану професію «Бармен», тоді запрошуємо Вас до ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище»!

ТВІЙ УСПІХ - ТВІЙ ВИБІР!