ОСВІТА ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ

Дата: 09.11.2023 08:33

Для тих, хто прагне здобути  професію «Елекрогазозварник».

До уваги тих, кому 45+ років!

До уваги тих, хто мріє отримати робітничу професію.

До уваги тих, хто має 15 років стажу.

До уваги тих, хто бажає навчатися півроку безкоштовно.

Світ не стоїть на місці, розвиваються технології, з’являють нові винаходи, і, відповідно, нові можливості. То чи варто людині в таких умовах залишатись зі старими знаннями?

Важливою умовою для життя в суспільстві є швидка адаптація до нової інформації. Передові країни світу змінюють освітню систему, дотримуючись концепції навчання протягом усього життя з такими елементами:

• можливість навчатись в будь-якому віці;
  • отримання максимальних умінь та навичок.

Сучасне суспільство вимагає тримати мозок в тонусі, адже поки ми його тренуємо, доти є молодими.

То ж чому важливо вчитись все життя?

Через необхідність відновлення багатьох виробництв, налагодження постачання та відбудови зруйнованої інфраструктури нині робітничі професії будуть актуальні. Серед робітничих професій популярна професія «електрогазозварник».

Державний професійно-технічний заклад «Шосткинське вище професійне училище» запрошує на навчання за ваучерами Державної служби зайнятості. В закладі освіти опановують професію «Електрогазозварник» 2 розряду. Група слухачів розпочне заняття вже в кінці листопада 2023 року. Училище гарантує якісні освітні послуги з отримання професії «електрогазозварник».

Долучайтеся до нашої  дружньої  родини та разом будемо відбудовувати нашу Україну.

ЧЕКАЄМО НА НАВЧАННЯ!