ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: Професія "Електрогазозварник"

Дата: 22.04.2024 08:55

Які вони зварники майбутнього?

У сучасному світі науково-технічного прогресу та комп’ютерних технологій  велика увага приділяється конструкціям, механізмам, машинам, спорудам – точніше їх надійності, зручності, технологічності та якості. Тому ніяк не можна обійтися без однієї з найважливіших професій -  електрогазозварник.

Варто лише поглянути, скільки навколо нас зварених металевих виробів: парти та стільці, системи  опалення, водопостачання, газопостачання приміщень, транспорт, який ми бачимо на вулицях, починаючи від велосипеда чи самоката до пароплавів та космічних кораблів. Це можна перераховувати довго.

Зрозуміло, яка потреба існує у висококваліфікованих робітниках, особливо сьогодні,  у відбудові нашої країни.

До виконання відповідальних робіт допускаються дипломовані фахівці.

На ринку праці відзначається серйозна нестача висококваліфікованих електрогазозварників, тому наші випускники мають можливість працевлаштування з згідною заробітною платою.

Дбайте про своє майбутнє – отримуйте відповідну фахову освіту у ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище».

Довідки за телефоном: 0980591896, 0505377825