Скарбничка досягнень поповнилася новими нагородами

Дата: 09.04.2024 09:07

Життя у Шосткинському ВПУ не стоїть на місці. Ми – талановиті та розумні, енергійні та небайдужі, активні та відповідальні. Ми готові до змін, ми здатні самостійно організовувати своє суспільне життя і відповідати за свої рішення.

Підтвердженням цьому є численні перемоги і здобутки училищної родини у конкурсах різних рівнів.

У дружній приємній атмосфері училищна родина вкотре вшанувала здобувачів освіти і педагогів, які поповнили скарбничку досягнень училища.

• У XV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2024» ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» здобув срібну медаль у номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності» (автори: Зубова О.П., Бистрицька В.П., Деркачова О.Ю.).
  • У межах виставки відбулася Презентаційна студія під головуванням Ковтун С.В., директорки  закладу, яка  виступила з доповіддю «Роль навчально-практичного центру у справі підготовки висококваліфікованих робітників». Співдоповідачі: Мисик М.Г. «Модульна програма з приготування кулінарних страв на багатофункціональному грилі», Бистрицька В. П.  «Українська кухня від автентичності до сучасності: страви з картоплі».
  • За вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, волонтерську ініціативу, активну громадську діяльність та всебічну допомогу військовим заклад нагороджено Почесною грамотою міського голови.
  • Не відстають від педагогів і наші учні. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін почесне ІІ місце посіла Шибалко Катерина (викладач  Шатських Н.С.), а Сергійчик Олександр (викладач Рибкіна Г., С.), Коваленок Іван (викладач Шатських Н.С.)  посіли ІІІ місце.
  • У конкурсі учнівських проєктів із загальноосвітніх дисциплін  ми маємо аж  6 переможців:
    • Сергійчик Олександр  - І місце  з англійської  мови  (викладач Остапчук С.М.)
    • Макаренко Софія – ІІ місце з громадянської освіти (викладач Ковтун С.В.)
    • Павлюк Ірина – ІІ місце з історії (викладач Онопрієнко Л.М.)
    • Синишин Іван – ІІ місце з математики (викладач Білявська М.В.)
    • Крекотень Артем – ІІ місце з хімії (викладач Рогова Л.М.)
    • Карпенко Павло – ІІІ місце із зарубіжної літератури (викладач Форостина О.І.)

І педагоги, і здобувачі освіти отримали подяки та пам’ятні сувеніри.

Педагоги закладу – активні учасники різних заходів і майстер-класів щодо формування компетентностей сучасного педагога, бо компетентний педагог – це лідер, який завойовує серця учнів. Він бачить цінність розвитку та співпраці з іншими, включаючи батьків і колег, і активно шукає можливості для професійної співпраці всередині освітнього закладу та за його межами. Підтвердженням цьому стали отримані сертифікати, які свідчать про професійне зростання, що стане запорукою наступних перемог та здобутків.

Життя Шосткинського ВПУ – це бурхливий потік енергії, невтомна праця, бажання долати нові висоти!

Хочеш жити гідно- подбай про майстерність!