КОНКУРСИ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Дата: 13.06.2022 09:09

У ДПТНЗ "Шосткинське вище професійне училище" протягом навчального року згідно з графіком проводяться тижні професійної майстерності учнів. Вони цікаві своєю наповнюваністю як здобувачам освіти, так і всім працівникам закладу освіти.

Представники кожної професії розробляють програму, що вміщує цілий комплекс різноманітних заходів:

• виставка стінних газет, присвячених конкретній професії;
  • конкурс професійної майстерності учнів;
  • виставка кросвордів, вікторин, гумористичних сторінок життя учнів;
  • виставка–фотогалерея уроків теоретичного та виробничого навчання, виробничої практики;
  • виставки робіт здобувачів освіти;
  • виставки–продажі кондитерських виробів;
  • виставки кращих робіт з професії (муляжі, макети та ін.);
  • виховний захід (КВН, вечори відпочинку, зустрічі з цікавими особистостями та ін.);
  • відкриті уроки теоретичного та практичного навчання;
  • загальна святкова лінійка учнів з підведенням підсумків тижня, нагородженням призами та сувенірами учасників конкурсу професійної майстерності.