ІНФОРМУВАННЯ ПРО МІННУ НЕБЕЗПЕКУ

Дата: 17.11.2022 09:19

З метою покращення спеціальних знань працівників ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» 16 листопада 2022 року представники міжнародної гуманітарної організації “The HALO Trust”, що реалізує низку заходів, спрямованих на підвищення обізнаності дітей та дорослих про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами, провели тренінг для працівників училища: як діяти при виявленні саморобних вибухових пристроїв, вибухових пристроїв, вибухових речовин та у разі їх спрацюванні. 40 хвилин зустрічі пролетіли досить швидко.

Слухачі та тренери були задоволені спільною роботою! З побажаннями один одному Миру, Перемоги, Спокою закінчилась наша зустріч.