A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"

Чому управлінська майстерність важлива зараз

Дата: 16.04.2025 10:21
Кількість переглядів: 176

Фото без описуПодобається вам чи ні,
світ все одно продовжується змінюватися швидше.

Дж.П.Коттер

12 та 13 квітня 2025 року у місті Київ відбувся офлайн-тренінг «Антикризовий менеджмент» у межах впровадження програми «Багаторічна програма стійкості для України» за фінансової підтримки «Education Cannot Wait» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Учасників тренінгу «Антикризовий менеджмент» привітали: Ірина Шумік, генеральна директорка Департаменту професійної освіти МОН України; Олександр Трегуб, CEO Projector Institute; Павло Кулішенко, перший заступник начальника з напряму організації навчання Академії професійної поліції; Олександра Чубрей, керівник проєкту; Наталія Самойленко, головний спеціаліст Департаменту професійної освіти МОН України.

У заході взяли участь 90 представників адміністративного персоналу із 30 закладів П(ПТ)О із Миколаївської, Харківської, Херсонської,  Чернігівської, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської, Київської областей.  Державний професійно-технічний навчальний заклад «Шосткинське вище професійне училище представляли: Наталія СКОМОРОХА, заступник директора з НВР,  Марина КЛИМЕНКО, заступник з НР, Ганна РИБКІНА, методист.

Метою проєкту було сприяти підвищенню якості професійної (професійно-технічної) освіти в громадах, що постраждали від війни.

Основні завдання проєкту - це упровадження антикризового менеджменту в ЗП(ПТ)О; забезпечення доступу до якісного освітнього середовища.

Очікувані результати проєкту:

  1. Упровадження антикризового менеджменту. Навчання адміністрації ЗП(ПТ)О для розвитку лідерських, управлінських та підприємницьких навичок.
  2. Підвищення якості професійної (професійно-технічної) освіти. Розробка та апробація модельних навчальних програм та навчально-методичного забезпечення для обов’язкових освітніх компонентів із професійним спрямуванням для транспортного напряму.
  3. Створення сучасного та безпечного освітнього середовища. Обладнання ЗП(ПТ)О, учасників проєкту, сучасними цифровими технологіями для навчання.

Проєкт передбачає на фінальному етапі проведення інтерактивних уроків професійного спрямування за напрямом «Транспорт». У результаті 10 переможців ЗП(ПТ)О будуть забезпечені сучасними інформаційно-комунікаційними засобами для навчання в сумі 15 000 $ на один заклад.

Для учасників проведено такі тренінги:

1. Лідерство. Засади результативності керівника.

  • Зони впливу керівника, управлінські ролі та дії, що підтримують стабільність.
  • Лідерські рутини: які щоденні дії допомагають зберігати стабільність та розвивати училище навіть у складних умовах.

2. Ситуаційне лідерство.

  • Модель оптимальної результативності працівника: визначення рівня компетентності та мотивації підлеглих.
  • Делегування і запобігання зворотному делегуванню: як розподіляти відповідальність без втрати контролю.

3. Управління мотивацією.

  • Як мотивувати педагогічний персонал в умовах нестабільності.
  • Кейс: «Як підтримувати моральний дух команди та студентів у кризовий період.

4. Усвідомлена комунікація.

  • Асертивність: як керівнику відстоювати інтереси училища, не створюючи конфліктів.
  • Трансактна модель Еріка Берна: розпізнавання і корекція деструктивних комунікаційних сценаріїв у педагогічному колективі.

5. Мислення зростання. Завершальна сесія.

  • Особливості фіксованого мислення: як страх змін гальмує розвиток училища.
  • Переваги мислення зростання: як створити культуру навчання й адаптивності в команді.

Протягом 2 днів учасники заходу не тільки навчалися, а й ділилися досвідом, шукали відповіді на актуальні  питання, які стоять перед освітою сьогодні. Бо освіта – це не про стіни й парти. Освіта – це про людей. А люди йдуть за тими, хто вірить у майбутнє.

Разом було знайдено ключову формулу зростання керівної команди – експериментувати, шукати прогрес, вчитися у інших, цінувати кожного. Управлінська майстерність, її сила – у міцній команді адміністративного складу.  

Бажаємо учасникам тренінгу «Антикризовий менеджмент» подальшого професійного розвитку, мотиваційного лідерства, успішного упровадження освітніх реформ.

Дякуємо організаторам за  змістовну зустріч. З вірою у майбутнє!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень