АНОНС: Національний тиждень читання поезії «Ріки незмінно течуть додому»

Дата: 14.03.2024 11:26

Український інститут книги анонсує Національний тиждень читання поезії, що відбудеться з 16 по 24 березня 2024 року. Цей тиждень – особлива подія, яка охоплює Всесвітній день поезії (21 березня) та відзначає роль поетів у нашій культурі. Поезія завжди була важливим камертоном наших почуттів, особливо у часи випробувань.

Темою тижня поезії 2024 став "ДІМ", а гаслом – "Ріки незмінно течуть додому". Ця тема стала символом міцних зв'язків з Батьківщиною, навіть коли доля роз'єднує нас за тисячі кілометрів. Для кожного з нас "дім" – це не лише будівля, але й почуття приналежності, тепла і сили.

Приєднуйтесь до читання поезії, яке буде підтримкою для тих, хто втратив свій дім через війну та переміщення. Україна – це наш спільний дім, і ми разом будемо чекати повернення тих, хто позбавлений зараз найціннішого.️

План заходів
до Національного тижня читання поезії у Шосткинському ВПУ

Місце і час проведення

18.03.24 понеділок

Книжкова виставка «Поезія – музика слів».

Бібліотека Шосткинське ВПУ

Т. Жадан

Інтерактивні онлайн-вправи до Всесвітнього дня поезії.

Сайт училища

О. Форостина

19.03.24 вівторок

«Поезія - це голос душі». Зустріч у літературному клубі «Магія читання».

Шосткинська центральна міська бібліотека

Н. Шатських,
учнівське самоврядування

20.03.24 середа

Літературно-музична композиція: «Душа поета промовляє через слово…». Читаємо поезію Олександра Олеся.

Бібліотека Шосткинське ВПУ

Т. Жадан,
Г. Радченко

21.03.24 четвер

21 березня – Всесвітній день поезії. Естафета читання поезії: «Дім - це Україна».

За вибором.

Протягом дня

О. Форостина,
О. Сугоняко,