ЧИ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВОЮ ЕЛЕКТРИКА ДІТЯМ?

Дата: 18.03.2024 14:07

ЧИ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВОЮ ЕЛЕКТРИКА ДІТЯМ? Задалися таким питання у Шосткинському вищому професійному училищі.

«Може!»,- пролунала відповідь. І яскравим підтвердженням цього є безліч майстер-класів, які проводять в електромонтажній майстерні ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище».

Окрім солодких смаколиків з гарячими напоями, якими пригощає свої гостей-учнів майстер виробничого навчання Никлонський А.С., вони отримують:

• знання з влаштування електричних пристроїв,
  • вміння користуватися простим монтерським приладдям,
  • знання з електробезпеки та пристроїв захисту електричних мереж,
  • вміння працювати в команді,
  • гарний настрій, позитивні емоції…

Цільовою аудиторією даних заходів є учні шкіл 4-6 класів. Навіть дівчата у такій, здавалося б, чоловічій справі, виявляють неабиякий інтерес.

Отже, якщо ви зацікавлені у творчому розвитку дитини, розвитку її технологічного мислення, надання їй життєвих компетенцій - тоді ласкаво просимо відвідати наші майстер-класи «Чарівна електрика».

Контактна особа: майстер виробничого навчання Андрій Никлонський; тел.: 0980031519.