Анонс: ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Дата: 22.11.2022 14:36

Шановні випускники 9-11 класів!
Скоро ви станете перед вибором: куди піти навчатися. ДПТНЗ "Шосткинське ВПУ" запрошує вас долучитися до тижня професійної (професійно-технічної освіти) і разом визначитися, яка професія найкраща.

План заходів проведення

тижня професійної (професійно-технічної )освіти

у ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ»

№з/п

Дата проведення

1

Інформаційний день: віртуальні екскурсії  по закладу, НПЦ,  місцями виробничої практики.

21.11.22.

2

Професійний розвиток педагога: навчальні заняття в рамках роботи шкіл педагога

22.11.22.

3

Майстер-класи від професіоналів «Я роблю це заради Перемоги» ( відділ харчових технологій )

22.11.22.

4

5 кроків ефективної комунікації закладу П(ПТ)О: практичний кейс для відповідальних за профорієнтаційну роботу

23.11.22.

5

Майстер-класи від професіоналів «Я роблю це заради Перемоги» (відділ електротехнічного напрямку)

24.11.22

6

Онлайн-зустрічі з учнями шкіл

Протягом тижня

7

Челендж «Професія у моєму житті»

Протягом тижня

8

Засідання школи лідерів учнівського самоврядування «Розвиток творчого потенціалу – шлях до успіху: нові умови – нові можливості»

24.11.22.

9

Участь у онлайн-заході «Відкриття центру кар’єри у Сумському вищому професійному училищі будівництва та дизайну.

25.11.22.

10

Виступ  агітбригади  «Відбудуємо країну разом»

25.11.22.