У Шосткинському ВПУ відбулась атестація педагогічних працівників

Дата: 23.03.2024 15:42

Щороку, саме в березні, в нашому закладі відбувається традиційна атестація педагогічних працівників. Для когось вона є плановою, один раз на пʼять років, а для амбітних, як правило, молодих педагогів – позачергова.

Цього навчального року атестація проходила відповідно до нового Положення про атестацію педагогічних працівників, уведеного в силу з 1 вересня 2023 року. До списку педагогів, що атестуються, увійшли 12 працівників. Пʼятьом з них – вихователю Людмилі ВИЛКОВІЙ, викладачам Любові РЯБУСІ й Олені ФОРОСТИНІ, майстрам виробничого навчання Миколі МИСИКУ й Аллі ПЕНСЬКІЙ - за результатами голосування були присвоєні більш високі кваліфікаційні категорії, тарифні розряди, а також присвоєні педагогічні звання.

Наказ про результати засідання атестаційної комісії І рівня ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» буде оприлюднено найближчим часом. Ми поздоровляємо колег з успішним проходженням відповідального процесу атестації!