Поетапна кваліфікаційна атестація у майбутніх секретарів, обліковців

Дата: 15.03.2024 18:07

15 березня в стінах Шосткинського вищого професійного училища пройшла традиційна, після проходження виробничої практики, поетапна кваліфікаційна атестація, яка є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки здобувачів освіти з професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Атестацію складали здобувачі освіти групи 07-23 (майстри виробничого навчання Марина Дубина та Ніна Сталінська).

Здобувачі освіти продемонстрували здатність до самостійної роботи з обраної професії, уміння і навички виконувати складні виробничі завдання.

Компетентна комісія розглянула результати перевірки знань учнів, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, рівень теоретичних знань та прийняла рішення про присвоєння учням групи 07-23 кваліфікацію «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)».

Здобувачами освіти пройдено ще один крок до професіоналізму!