A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"

Новини

Дата: від до Скинути

«Доторкнись до мене добротою»: до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

У рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» та Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, який відзначається 3 грудня, в Шосткинському ВПУ відбувся в онлайн-форматі виховний захід «Доторкнись до мене добротою», спрямований на:

12:52 04.12.2024

Газета VPUlibrary №7 (листопад) 2024

Книжковий світ — то особливий світ. Він, як магніт, притягує до себе. Коли читати вмієш з юних літ, для тебе книга — це безкрає небо. Вона дає від Всесвіту ключі й те, без чого людиною не бути. Читай удень, читай і уночі, щоб світ цей незбагненний осягнути.   Життєве невичерпне джерело, твоя розрада в пору лихоліття. Ти знатимеш про все, що вже було, і навіть те, що буде в цьому світі.   Дарує книга лету відчуття, із нею виростають в тебе крила. Ти з нею відчуваєш смак життя й долати перешкоди маєш силу.  Книжковий світ — то особливий світ. І безкінечний — наче море з небом. Почати можеш будь-коли політ. Для цього просто лиш читати треба! Олександр Афонін

09:13 02.12.2024

Як протистояти тиску / як сказати "ні"

В рамках акції «16 днів проти насильства» в Шосткинському ВПУ відбулося тренінгове заняття «Як протистояти тиску / як сказати "ні"», який провела практичний психолог А.Б. Приходько. Метою заняття було сприяння формуванню вміння підлітків приймати відповідальні рішення. 

16:45 29.11.2024

ВІЛ/СНІД: стосується кожного

На передодні Всесвітнього дня боротьби із СНІДом та толерантності з ВІЛ позитивними людьми  у рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» з учнями 1 курсу Шосткинського ВПУ був проведений тренінг на тему «ВІЛ/СНІД: стосується кожного».

13:14 29.11.2024

ВІЛ/СНІД: знати, розуміти, підтримувати

На передодні Всесвітнього дня боротьби із СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми у рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» з учнями Шосткинського ВПУ відбувся захід "ВІЛ/СНІД: Жити поруч", організований за участі Олени Рудової, психолога Клініки дружньої до молоді м.Шостка.

10:13 28.11.2024

Єднаймо зусилля: Захід до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок

Разом проти насильства /Зупинимо насильство разом Щороку 25 листопада світ відзначає Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, привертаючи увагу до проблеми, яка залишається актуальною для багатьох країн, зокрема й України. У рамках цього дня була організована зустріч здобувачів освіти (дівчат) Шосткинського ВПУ з начальником сектору СЮП ВП Шосткинського РУП ГУНП капітаном  поліції у Сумській області Ольгою ФІЦКОЛІНЕЦЬ та головним спеціалістом служби у справах дітей Шосткинської міської ради Ларисою Коба у просторі для дівчат та жінок «Вільна» з метою підвищення обізнаності про проблему гендерного насильства та обговорення шляхів її подолання.

11:20 26.11.2024

Підтримаємо героїв: Що я зроблю, коли закінчиться війна

У межах проведення обласної акції «Підтримаємо героїв» учнівська молодь Шосткинського ВПУ долучилася до написання есе «Що я зроблю, коли закінчиться війна». Учні натхненно і щиро висловили свої думки на папері. На жаль, сьогодні це - тільки мрії. Але ми віримо в нашу Перемогу, віримо в ЗСУ і дякуємо захисникам за можливість мріяти.

10:21 26.11.2024

Новий погляд на виховний простір: Виклики сьогодення

В умовах сьогодення пріоритетне завдання педагогів – не просто навчити, дати знання з певного предмета, забезпечити виконання освітніх програм, а порадити та окреслити життєві орієнтири. Необхідно навчити дітей долати невизначеність та складність, умінню вчитися самостійно, підтримувати фізичне та емоційне благополуччя своє власне й родини, співпереживати й дипломатично вирішувати конфлікти, долучатися до підтримки ЗСУ та допомагати дітям із числа ВПО.

08:41 26.11.2024

Остання хлібина: пам’ять, що об’єднує покоління

Це остання хлібина, остання… Очі горем налиті вщерть, Батько й діти не їли зрання, Це остання хлібина, остання. Після неї – голодна смерть… Четвертої суботи листопада ми вшановуємо пам’ять про мільйони людських життів, які Україна втратила через Голодомор і масові штучні голоди. Напередодні в навчальному закладі відбулася відкрита виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору. Перегортаючи скорботні сторінки достовірної народної пам'яті, присутні відчули страшні переживання українського народу в 1932-1933 роках, які ще довго-довго будуть передаватися з покоління в покоління. Присутні поділилися переказами рідних про часи голодоморів, які зазнали українці.

16:37 25.11.2024

Жива пам’ять про трагедію українського народу

У 1932–1933 роках комуністичний тоталітарний режим вчинив злочин геноциду проти Українського народу. Сьогодні рашисти як спадкоємці того режиму знову коять злочини проти людяності та геноцидні дії на українській землі. Україна внаслідок Голодомору-геноциду 1932–1933 років, масових штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років втратила мільйони людських життів. У 2006 році Законом України Голодомор визнаний геноцидом Українського народу.

14:07 25.11.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень