Школа здоров'я

ЯК ПЕРЕЖИТИ ОСІННЮ ХАНДРУ

В осінній період люди часто скаржаться на пригнічений стан. Що він означає, та як це виправити. Спробуємо розібратися, як відрізнити депресію від хандри та що робити, щоб в осінній період почуватися краще.

11:18 18.10.2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

10 жовтня щорічно відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Цей день запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров’я відзначати задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров’я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров’я.

19:32 10.10.2022

Всесвітній день здоров'я

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ).

14:07 13.06.2022