A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"

Увага! Це небезпечно!

Дата: від до Скинути

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ВИБУХУ ГРАНАТИ

Якщо біля вас впала граната, ви маєте всі шанси залишити неушкодженими. Для цього треба вміти швидко оцінювати обстановку, миттєво реагувати на загрозу та знати декілька правил.

17:18 27.02.2023

ВСЕ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Пропонуємо корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки. Навчаємось всією родиною Шосткинського ВПУ: батьки, учні та педагоги!

12:09 25.02.2023

ЯК НАДАТИ ПЕРШУ ДОМЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

Згідно статистичних показників ВООЗ та МОЗ України в нашій державі смертність від НС становить 130 - 135 осіб на 100 тис. населення, що перевищує відповідні показники в країнах Європи в 3-5  разів. При цьому близько 24 % постраждалих помирають у лікарнях, а 76 % на догоспітальному етапі, в той час у розвинутих державах світу тільки 28 % постраждалих помирає  на догоспітальному етапі.

11:31 16.02.2023

ЩО РОБИТИ У ВИПАДКУ ПОВЕНІ?

Клімат і рельєф області сприяє виникненню таких катастрофічних явищ як повінь і паводок. Найперше їх потрібно розрізняти. Повінь – фаза водного режиму, яка щорічно повторюється і характеризується підвищенням водності річки та підйомом рівнів води за рахунок талих вод. Паводки – відносно короткочасні і швидкі підйоми рівнів та збільшення витрат води в річці під впливом випадіння в басейні дощів. Повінь легше спрогнозувати і підготуватися до її проходження, тоді як паводки проходять раптово. При отриманні попередження про загрозу затоплення внаслідок виходу із русел великих та малих річок або внаслідок руйнування гребель водосховищ і виникнення катастрофічного затоплення слід дотримуватися встановленого порядку.

11:12 15.02.2023

ЯК ДІЯТИ ПІД ЧАС ЗЕМЛЕТРУСУ

Хвиля потужних землетрусів "прокотилась" по всьому світу 6 лютого та забрала кілька тисяч життів. У Головному центрі спеціального контролю розповіли, що Україна теж належить до того ж поясу сейсмологічної активності, що й  Туреччина та Сирія, де трапилося стихійне лихо. 

09:02 09.02.2023

ЩО РОБИТИ ПРИ ФОСФОРНОМУ БОМБАРДУВАННІ

Білий фосфор, яким окупанти бомблять мирне населення в українських містах та селах,  викликає важкі опіки, аж до кісток та кісткового мозку. Фосфор є самозаймистою речовиною, що починає горіти при першому ж контакті з повітрям. Коли він потрапляє на шкіру та одяг, він одразу ж прилипає і продовжує горіти.

10:13 25.01.2023

ЯК ДІЯТИ ПІД ЧАС ОБВАЛУ БУДІВЛІ ВНАСЛІДОК ВИБУХУ

Ракетні обстріли можуть спричинити обвал будівлі. У випадку руйнування будівлі, в якій ви перебуваєте, варто спробувати залишити її якнайшвидше. Однак, якщо зробити це неможливо - дотримуйтесь певних правил, про які розповіли в Міністерстві внутрішніх справ.

10:11 16.01.2023

ПРО ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГЕНЕРАТОРАМИ

Щоб мати альтернативне джерело електроенергії, багато людей купують генератори. Втім, за неправильного встановлення та використання прилад може призвести до пожежі або ж отруєння чадним газом. Про правила використання генераторів повідомили львівські рятувальники.

11:13 19.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень