АНОНС

У зв’язку з масованими ракетними обстрілами, ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Шосткинського ВПУ переноситься на 10.03.2023.

08:50 09.03.2023

ДЕКАДА КУЛІНАРНИХ ПРОФЕСІЙ: ДЕНЬ 5

Пройшов п'ятий день декади кулінарних професій у Шосткинському ВПУ, маємо такі результати: 1) "Знайди підказки, та відгадай назву страви" - така назва КВЕСТУ, який пройшов в рамках декади відділення харчових технологій та ресторанного сервісу.

20:46 08.03.2023

ДЕКАДА КУЛІНАРНИХ ПРОФЕСІЙ: ДЕНЬ 4

Пройшов четвертий день декади кулінарних професій у Шосткинському ВПУ, маємо такі результати: 1) Одного разу італійця запитали: "Що може бути краще, ніж щойно спечена піца?" – "Тільки піца з іншою начинкою,"– відповів він.

08:59 08.03.2023

АНОНС: флешмоб "Нас єднає Шевченко"

Шановні здобувачі освіти, педагогічні працівники! З нагоди відзначення  209-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, з метою вшанування пам'яті  видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча, виявлення художніх і літературних здібностей та обдарувань серед молоді пропонуємо з 7 до 9 березня 2023 року взяти участь в обласному флешмобі "Нас єднає Шевченко".

09:05 07.03.2023

ДЕКАДА КУЛІНАРНИХ ПРОФЕСІЙ: ДЕНЬ 3

Харчування населення є багатофакторною проблемою медицини, економіки, політики і соціології, один із найважливіших чинників, що визначає стан здоров’я нації.

11:53 06.03.2023

ВАГОМІ ПОСТАТІ УКРАЇНИ: Юрій Кнорозов

Гортаючи сторінки книжки "#Наші на карті світу" журналістки Уляни Скицької, мою увагу привернуло дуже атмосферне фото: похмурий чоловік тримає на руках сіамську кішку. Вразив погляд цього чоловіка - виразний, надзвичайний, заглиблений у щось таке, що не доступне для розуміння пересічній людині. Точно таким самим поглядом дивиться на нас його кішка...

10:49 06.03.2023

АНОНС: ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

До уваги учнів шкіл міста та району, батьків, абітурієнтів! Відділення харчових технологій та ресторанного сервісу Шосткинського ВПУ запрошує всіх бажаючих 9 березня 2023 року о 10:00 на День відкритих дверей.

12:56 03.03.2023

ШОСТКИНСЬКЕ ВПУ ЗУСТРІЛО ВЕСНУ СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНИМ КОНКУРСОМ

Попри воєнний стан в країні, триває навчальний процес - учні Шосткинського ВПУ продовжують здобувати освіту, допомагають у волонтерській діяльності, продовжують вести активне і творче життя. Навчальний заклад намагається за можливості урізноманітнити життя наших здобувачів освіти. З початком весни активізувалося і спортивне життя.

08:57 03.03.2023

ОБЕРЕЖНО, ЗАГРОЗА ІНФОРМАЦІЙНОГО ФРОНТУ!

У сучасному суспільстві діти піддаються дуже великій кількості загроз. На такі загрози вони можуть наражатися як у сім'ї, так і на вулиці, в Інтернеті або у закладах освіти. Це, наприклад, булінг, різні форми насильства, кіберзагрози чи то втягнення в деструктивні молодіжні течії.

10:46 02.03.2023